DeltaNaseselo godinaprva

Pre tačno godinu dana zvanično je počeo projekat Delta Holdinga pod nazivom Naše selo. U Dubočanu i Maloj Jasikovi start je lično objavio predsednik Delte, zajedno sa gradonačelnikom Zaječara, a meštani su kasnije rekli da su do poslednjeg časa sumnjali: „Mišković da dođe u naše selo? Ma daj…“

Prošlo je 12 meseci i sada se može reći da je početno nepoverenje nepovratno srušeno. Zaživeo je jedan inovativan projekat, značajno je unapređen život u dva zaječarska sela, a pravi rezultati se tek očekuju.
Nastavak teksta OVDE

Dodaj komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila:

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije.


Sigurnosni kod
Osveži

banersuperbeba

Dunav bane 400x80 lat

reklama manja