FK Kopaonik na korak do jesenje titule u Zoni Zapad

Stadion140816

Brus,14.11.2020. Fudbaleri Kopaonika posle današnje odigrane utakmice na gostujućem terenu u Despotovcu, koja je bila i derbi 14-og kola Zone Zapad, na su korak od jesenje titule u Zoni Zapad

Fudbaleri Kopaonika su od samog početka utakmice zaigrali dobro i poveli preko kapitena Živanovića iz kaznenog udarca, koji je opravdano dosuđen posle prekršaja nad Nemanjom Kneževićem. Drugo poluvreme nije bio dobro po goste iz Brusa jer je glavni akter uglavnom bio sudija koji takoreći “nije dozvoljavao” fudbalerima Kopaonika da bukvalno pređu na protivničku polovinu. Tako domaća ekipa dolazi do izjednačenja u drugom poluvremenu kojim je i završena utakmica FK Sloga – FK Kopaonik 1:1 a gostima ostaje žal za sva tri boda.
I pored nerešenog reultata tim iz Brusa je zadržao prvo mesto na tabeli sa bodom prednosti ispred drugoplasiranog tima FK Meševo.
Poslednje kolo u jesenjem delu prvenstva fudbalski klub Kopaonik dočekuje na svom terenu ekipu Juhora iz Obreža i ima veliku priliku za pobedu i ujedno jesenju titulu. Igrači i uprava kluba nadaju se podršci svih a posebno podršku očekuju od lokalne samouprave i Sportskog centra Brus koje do sada takoreći nisu ni imali.