SO Brus imenovala članove upravnih i nadzornih odbora i OIK Brus

SOBrus sala03191

Brus,25.09.2020. Odbornici Skupštine opštine Brus na sednici održanoj 11. septembra 2020. godine usvojili su rešenja o obrazovanju više odbora kako radnih tako i upravnih i nadzornih kao i stalnog sastava Opštinske izborne komisije opštine Brus.

U ODBOR ZA PROPISE I UPRAVU imenovani su:

1. Ivan Marković iz Tršanovaca iz reda odbornika,
2. Zoran Popović iz Kobilja iz reda odbornika,
3. Boško Vuletić iz Grada iz reda odbornika,
4. Dragoje Radmanovac iz Žareva iz reda građana
5. Nikola Bogdanović iz Brusa iz reda građana.

U ODBOR ZA EKONOMSKI RAZVOJ, PRIVREDU I FINANSIJE imenovani su:

1. Sava Obradović iz Razbojne iz reda odbornika,
2. Slaviša Vukajlović iz Bogiša iz reda odbornika,
3. Milutin Jeličić iz Brusa iz reda odbornika,
4. Slobodanka Petrović iz Žiljaka iz reda građana
5. Nebojša Marjanović iz V. Grabovnice iz reda građana.

U ODBOR ZA DRUŠTVENE DELATNOSTI imenovani su:

1. Ivan Marković iz Tršanovaca iz reda odbornika,
2. Milomir Čukuranović iz Lepenca iz reda odbornika,
3. Igor Tamburić iz Zlatara iz reda odbornika,
4. Slavko Milićević iz Vlajkovaca iz reda građana
5. Nadica Raičević iz Strojinaca iz reda građana.

U ODBOR ZA URBANIZAM, GRAĐEVINARSTVO, STAMBENO-KOMUNALNE DELATNOSTI I ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE imenovani su:

1. Aleksandar Mitrović iz Brusa iz reda odbornika,
2. Jasmina Antić iz Brusa iz reda odbornika,
3. Milutin Jeličić iz Brusa iz reda odbornika,
4. Svetlana Novčić iz Krive Reke iz reda građana
5. Novica Nešić iz Brusa iz reda građana.

U ODBOR ZA PREDSTAVKE I PRITUŽBE imenovani su:

1. Marina Đokić iz Milentije iz reda odbornika,
2. Boban Dobrodolac iz Brzeća iz reda odbornika,
3. Saša Čukuranović iz Lepenca iz reda odbornika,
4. Bratislav Karić iz Brusa iz reda građana
5. Dragoslav Planiničić iz Lepenca iz reda građana.

U ODBOR ZA ZDRAVLjE imenovani su:

1. Nenad Tomić iz Brusa iz reda odbornika,
2. Danijela Milovanović-Čikarić iz Dubaca iz reda odbornika,
3. Vesna Petrović iz Brusa iz reda odbornika,
4. Sonja Stevović-Petrović iz Brusa iz reda odbornika
5. Dragić Radulović iz Brusa iz reda građana.

U ODBOR ZA RODNU RAVNOPRAVNOST I SOCIJALNU INKLUZIJU imenovani su:

1. Vesna Petrović iz Brusa iz reda odbornika,
2. Viktor Valjarević iz V. Grabovnice iz reda odbornika,
3. Saša Milošević iz Strojinaca iz reda odbornika,
4. Bratislav Kojić iz Brusa iz reda građana,
5. Svetlana Radović iz Brusa iz reda građana.

Na ovoj sednici SO Brus imenovani su i članovi upravnih i nadzornih odbora ustanova, organizacija i javnih preduzeća:

U Upravni odbor USTANOVE ZA FIZIČKU KULTURU “Sportski centar” Brus imenovani su:

Za predsednika:
– Zoran Antonijević iz Brusa  
Za zamenika predsednika:
– Jaćim Janković iz Brusa    
Za članove:        
– Milovan Janković iz Brusa      
– Goran Bojović iz Igroša      
– Saša Pavlović iz Brusa

U Nadzorni odbor USTANOVE ZA FIZIČKU KULTURU Sportski centar” Brus imenovani su:

Za predsednika:
– Siniša Živančević iz Tršanovaca  
Za članove:        
– Dejan Živković iz Zlatara      
– Vučica Đorđević iz Brusa.

U Upravni odbor CENTRA ZA KULTURU BRUS imenovani su: 

Za predsednika:
– Slavko Milićević iz Vlajkovaca  
Za članove:        
– Predrag Nikolić iz Brusa      
– Sonja Živanović iz Graševaca
– Sanja Kojić iz Blaževa      
– Zorica Milisavljević iz V. Grabovnice.

U Nadzorni odbor CENTRA ZA KULTURU BRUS imenovani su:

Za predsednika:
– Nikola Bogdanović iz Brusa  
Za članove:          
– Mirča Lungu iz Brusa      
– Stojan Lapčević iz Kobilja

U Upravni odbor TURISTIČKE ORGANIZACIJE OPŠTINE BRUS imenovani su:

Za predsednika:
– Nikola Zbiljić iz Zlatara  
Za članove:        
– Milan Petrović iz Žiljaka      
– Predrag (Miloš) Nikolić iz Brusa      
– Dragiša (Slavko) Kostić iz Brzeća      
– Slavica Dačić iz Brusa.

U Nadzorni odbor TURISTIČKE ORGANIZACIJE OPŠTINE BRUS imenovani su:

Za predsednika:
– Ana Gašić iz Brusa  
Za članove:        
– Aleksandar Gavrilović iz Vlajkovaca      
– Miodrag Milić iz Brusa.

U Upravni odbor NARODNE BIBLIOTEKE BRUS imenovani su: 

Za predsednika:
– Bratislav Kojić iz Brusa  
Za članove:        
– Milica Radmanovac iz Brusa      
– Marica Vidojević iz Brusa      
– Gordana Marjanović iz Velike Grabovnice      
– Slavica Maksimović iz Brusa. 

U Nadzorni odbor NARODNE BIBLIOTEKE BRUS imenovani su:

Za predsednika:
– Violeta Čajić iz Brusa  
Za članove:        
– Snežana Strugar iz Brusa      
– Nada Blažić iz Brusa.

U Upravni odbor CENTRA ZA SOCIJALNI RAD BRUS imenovani su:

Za predsednika:
– Aleksandar Pavlović iz Žiljaka, predstavnik osnivača
Za članove:        
– Nenad Tomić iz Brusa, predstavnik osnivača        
– Radoljub Vukojičić iz Brusa, predstavnik osnivača      
– Daliborka Tomić iz Brusa, predstavnik zaposlenih      
– Novak Kovačević iz Brusa, predstavnik zaposlenih.

U Nadzorni odbor CENTRA ZA SOCIJALNI RAD BRUS imenovani su:

Za predsednika:
– Danijel Lapčević iz Lepenca, predstavnik zaposlenih.  
Za članove:        
– Milen Radisavljević iz Brusa, predstavnik osnivača        
– Milena Zdravić iz Brusa, predstavnik osnivača.

U Nadzorni odbor JKP „RASINA“ BRUS imenovani su:

Za predsednika: 
– Slobodan Vidojević iz Brusa.  
Za članove:        
– Novica Nešić iz Brusa      
– Miodrag Todorović iz Brusa.

U Upravni odbor PU “PAHULjICE” BRUS imenovani su:

– Danijela Simić iz Brusa,        
– Miljana Stevović iz Brusa      
– Dejan Jovanović iz Brusa      
– Zlatko Milenković iz Brusa    
– Brankica Nedeljković iz Kobilja      
– Dragana Stajić iz Osredaka      
– Jelena Grčić iz Brusa    
– Marko Gavrilović iz Brusa      
– Suzana Lazić iz Žiljaka.

Na sednici SO Brus održanoj 11. septembra imenovani su i članovi Školskog odbora OŠ “JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ“ U BRUSU na period od 4 godine i to:

1. Vesić Milivoje iz Brusa, predstavnik zaposlenih,      
2. Radmanović Ivan iz Brusa, predstavnik zaposlenih,      
3. Vesna Jelić iz Tršanovaca, predstavnik zaposlenih,      
4. Emina Marković Đurković iz Brusa, predstavnik roditelja,    
5. Ljuba Čolić iz Igroša, predstavnik roditelja,      
6. Branimir Grčak, predstavnik roditelja,      
7. Pavličević Goran iz Brusa, predstavnik jedinice lokalne samouprave,      
8. Tomić Boban iz Brusa, predstavnik jedinice lokalne   samouprave,      
9. Dalibor Pavlović iz Velike Grabovnice, predstavnik jedinice lokalne samouprave.
Donošenjem ovog Rešenja prestalo je da važi Rešenje broj: 02-16/2017-I od 09.06.2017.godine i 02-38/2019-I od 12.11.2019.godine.

Odbornici su na 3. sednici SO Brus imenovali su i stalni sastav Opštinske izborne komisije opštine Brus za sprovođenje izbora na teritoriji opštine Brus, na predlog Odborničkih grupa. Tom prilikom imenovani su predsednik, zamenik predsednika, 8 članova i njihovi zamenici i to:

Za Predsednika
– Marija Azdejković, dipl. pravnik iz Brusa, na predlog Odborničke grupe Aleksandar Vučić-„Za našu decu“.
Za zamenika predsednika
– Goran Despotović, dipl. pravnik iz Brusa, na predlog Odborničke grupe Aleksandar Vučić-„Za našu decu“.
Za članove i zamenike:
1. Radoš Simić iz Brusa, član, na predlog Odborničke grupe Aleksandar Vučić-„Za našu decu“
– Žarko Mijajlović iz Blaževa, zamenik člana na predlog Odborničke grupe Aleksandar Vučić-„Za našu decu“
2. Marica Vidojević iz Brusa, član, na predlog Odborničke grupe Aleksandar Vučić-„Za našu decu“
– Zlatko Milenković iz Brusa, zamenik člana na predlog Odborničke grupe Aleksandar Vučić-„Za našu decu“.
3. Novica Nešić iz Brusa, član, na predlog Odborničke grupe Aleksandar Vučić-„Za našu decu“.
– Branimir Valjarević iz Brusa, zamenik člana, na predlog Odborničke grupe Aleksandar Vučić-„Za našu decu“
4. Radoljub Vukojičić iz Brusa, član, na predlog Odborničke grupe Aleksandar Vučić-„Za našu decu“
– Bojana Gašić-Tipsarević iz Brusa, zamenik člana na predlog Odborničke grupe Aleksandar Vučić-„Za našu decu“
5. Milenija Radmanović iz Brusa, član, na predlog Odborničke grupe Grupa građana „Za moderan Brus“ Milutin Jeličić Jutka.
– Dušica Stevović iz Brusa, zamenik člana, na predlog Odborničke grupe Grupa građana „Za moderan Brus“ Milutin Jeličić Jutka.
6. Dragoljub Marković iz Brusa, član, na predlog Odborničke grupe Grupa građana „Za moderan Brus“ Milutin Jeličić Jutka.
– Nela Milošević iz Strojinaca, zamenik člana, na predlog Odborničke grupe Grupa građana „Za moderan Brus“ Milutin Jeličić Jutka.
7. Predrag Marjanović iz Brusa, član, na predlog Odborničke grupe Grupa građana „Za moderan Brus“ Milutin Jeličić Jutka.
– Goran Arsić iz Igroša, zamenik člana, na predlog Odborničke grupe Grupa građana „Za moderan Brus“ Milutin Jeličić Jutka.
8. Jelena Tamburić iz Zlatara, član, na predlog Odborničke grupe Grupa građana „Za moderan Brus“ Milutin Jeličić Jutka.
– Goran Živković iz Žunja, zamenik člana, na predlog Odborničke grupe Grupa građana „Za moderan Brus“ Milutin Jeličić Jutka.
Za sekretara Opštinske izborne komisije u stalnom sastavu imenovan je Dragan Mladenović, diplomirani pravnik iz Žiljaka, a za zamenika sekretara Boban Simić, diplomirani pravnik iz Graševaca.
Donošenjem ovog Rešenja prestalo je da važi Rešenje o imenovanju Opštinske izborne komisije opštine Brus u stalnom sastavu, broj 013-4/2020-I od 12.02.2020. godine („Službeni list opštine Brus“, broj 1/20).

Skupština opštine Brus je na sednici održanoj 11. septembra 2020. godine, donela i Rešenje o razrešenju člana Upravnog odbora Doma zdravlja Brus pa je tako razrešen Boban Simić iz Graševaca dužnosti člana Upravnog odbora Doma zdravlja Brus, zbog podnete ostavke.
izvor:Službeni list opštine Brus 12/20

Baneri

Kopaonik ONLINE

 

Bezbedna Zena

 

KondorAS akcija

 

Dental Ju Krusevac

 

DelikatesKOP 1

 

UZPescanikSOS

 

nuns

 

srbi za srbe baner

 

Dunav bane 400x80 lat

reklama vertikalna

reklama manja