Srednja škola Brus ispratila još jednu generaciju učenika u avanturu koja se imenuje kao život

Brus Srednjaskola160621a

Srednja škola Brus je tokom juna meseca 2021. godine ispratila još jednu generaciju učenika u avanturu koja se imenuje kao život uz prigodnu svečanost i dodelu diploma i zahvalnica najuspešnijim učenicima i učenicama, kao i profesorima.

Brus Srednjaskola160621b

Nosioci Vukove diplome su učenica Tamara Deljanin i učenik Mihajlo Marković.

Brus SrednjaMihajloM160621

Titulu Đak generacije poneo je učenik Mihajlo Marković

Učenici Srednje škole u Brusu učestvovali su tokom školske 2020/21. godine na opštinskim, okružnim i republičkim takmičenjima iz: srpskog jezika, matematike, fizike, hemije, istorije, biologije, računovodstva, statistike, fudbala, atletike, košarke, preduzetništva, engleskog i francuskog jezika. Ovom prilikom uručene su nagrade, diplome i zahvalnice za pojedinačne i ekipne uspehe.

Za pojedinačna takmičenja na republičkom nivou:

Istorija:
Vladislav Šćepanović – 5. mesto
Veljko Simić – 6. mesto
profesor Marina Mladenović

Statistika:
Aleksandra Milisavljević – učešće na republičkom takmičenju
profesor Lidija Dačković

Književnost:
Miona Čolić – 3. mesto na 29. Poetskom konkursu Desanka Maksimović
profesor Ljubiša Krasić

Fizičko i zdravstveno vaspitanje – Atletika:
Sara Obradović – 5. mesto
Lazar Terzić – 7. mesto
Sanja Đokić – 8. mesto
profesor Vladimir Knežević

Za ekipno takmičenje na republičkom nivou:

Preduzetništvo:
ekipa: Violeta Vukojević, Anđela Stanić i Nemanja Radmanovac – osvojeno 2. mesto
profesor Snežana Šović

Fizičko i zdravstveno vaspitanje – Futsal:
ekipa: Nemanja Marković, Uroš Đorđević, Uroš Knežević, Uroš Grujić, Đorđe Todorović, Lazar Popović, Lazar Savić, Lazar Terzić i Ranko Obradović – osvojeno 6.mesto
profesor Vladimir Knežević

Za pojedinačna takmičenja na okružnom nivou:

Fizičko i zdravstveno vaspitanje – Atletika:
David Todorović – 4. mesto
profesor Vladimir Knežević

Stoni tenis:
Lazar Milisavljević – 2. mesto
profesor Vladimir Knežević

Smotri recitatora Pesniče naroda mog:
Emina Marković – učešće
Milan Čkautović – učešće
profesor Maja Grujić Ristić

Za ekipno takmičenje na okružnom nivou:

Preduzetništvo:
ekipa: Violeta Vukojević, Milan Milikić, Nemanja Radmanovac – učešće na on-lajn takmičenju srednjoškolaca u preduzetničkim veštinama Poslovni izazov
profesor Violeta Azdejković

Za pojedinačna takmičenja na opštinskom nivou:

Matematika:
Igor Lazarević – učešće
Maša Jevtić – učešće na takmičenju Misliša
profesor Marijana Nenadovi

Potom su uručene diplome učenicima koje su dokaz njihovog znanja i stečenog srednjoškolskog obrazovanja uz zahvalnice za rad i trud koji su nesebično podarili Srednjoj školi Brus.

Dodela diploma i zahvalnica po odeljenjima

Odeljenje IV1 – odeljenjski starešina Kristina Starinac Čolić
1. Antić Nikoleta
Učešće u radu Istraživačke stanice „Petnica“ iz biologije i izuzetnost u radu.
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
2. Antonijević Aleksandra
3. Valjarević Luka
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
4. Dačković Vukašin
5. Dubovac Marija
6. Đokić Aleksandra
7. Đokić Lazar
8. Jakšić Elena
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
9. Knežević Miloš
Osvojeno 2. mesto na Okružnom takmičenju iz istorije u I i II razredu i učešće u radu Istorijske sekcije.
Osvojeno 2. mesto na međunarodnom takmičenju Wilkommen iz francuskog jezika 2018. god.
Doprinos u radu Učeničkog parlamenta.
10. Kostić Dušan
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
11. Marković David
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
12. Milisavljević Katarina
Učešće na takmičenju iz srpskog jezika i jezičke kulture.
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
Doprinos u radu Učeničkog parlamenta.
13. Nikolić Tatjana
14. Pavlović Emilija
15. Popović Aleksandra
16. Radenković Anđela
Učešće na takmičenju iz srpskog jezika i jezičke kulture.
17. Radulović Veljko
18. Savić Nikola
Učešće na takmičenjima iz biologije i izuzetnost u radu.
19. Tatić Viktor
20. Šljivić Kristina
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
21. Šović Ana
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
Doprinos u radu Učeničkog parlamenta.

Odeljenje IV2 – odeljenjski starešina Emina Marković Đurković
1. Bićanin Dušan
2. Vračarević Voin
3. Vračarević Dajana
4. Vukajlović Lenka
Učešće na okružnom takmičenju iz srpskog jezika i jezičke kulture.
Osvojeno drugo mesto iz engleskog jezika na međunarodnom takmičenju Willkommen.
Osvojeno 1. mesto na okružnom takmičenju iz atletike-štafeta.
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
5. Dačković Iva
Učešće na okružnom takmičenju iz srpskog jezika i jezičke kulture.
Osvojeno drugo mesto iz engleskog jezika na međunarodnom takmičenju Willkommen.
Plasman na republičko takmičenje iz latinskog jezika.
Učešće na okružnom takmičenju recitatora.
Osvojeno 1. mesto na okružnom takmičenju iz atletike-štafeta.
Osvojeno 3. mesto na okružnom takmičenju u fudbalskoj sekciji.
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
Doprinos u radu Učeničkog parlamenta.
6. Deljanin Tamara
7. Đidić Saša
Pohvale za doprinos u radu Učeničkog parlamenta.
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
8. Đurić Jelena
9. Ivezić Vukan
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
10. Maksimović Vukašin
11. Marković Mihajlo
Plasman na republičko takmičenje iz hemije.
Plasman na republičko takmičenje iz matematike-ekipno takmičenje.
Izuzetnost u radu, interesovanju i učešću na takmičenju iz biologije.
Doprinos u radu Učeničkog parlamenta.
12. Matić Nikolina
13. Miličević Jovana
14. Miljković Anđela
Osvojeno treće mesto na 27. Poetskom konkursu Desanka Maksimović.
15. Popović Želimir
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
16. Popović Lazar
Plasman na republičko takmičenje iz futsala.
17. Raičević Anđela
18. Simić Veljko
Plasman na republičko takmičenje iz istorije.
19. Todorović Milica
20. Trifunović Marija
21. Šćepanović Vladislav
Plasman i osvojeno prvo mesto na republičkom takmičenju iz istorije.
Doprinos u radu Dramskog studija.

Odeljenje IV3 – odeljenjski starešina Snežana Šović
1. Bošković Katarina
2. Vuković Andrija
3. Vuković Anđela
4. Vukojević Violeta
Doprinos u radu sekcije Preduzetništvo.
Učešće na Regionalnom takmičenju srednjoškolaca centralne Srbije u preduzetničkim veštinama Poslovni izazov.
Pohvalnica za osvojeno II mesto za najbolju prezentaciju i najbolje prezentovanu biznis ideju.
5. Dobrodolac Dušan
6. Đokić Đurđina
7. Janković Nikolina
8. Knežević Kristina
9. Kričak Milica
Doprinos u radu sekcije Preduzetništvo.
10. Lungu Nikolina
11. Maksimović Veljko
12. Marić Luka
13. Milikić Milan
Doprinos u radu sekcije Preduzetništvo.
Učešće na Regionalnom takmičenju srednjoškolaca centralne Srbije u preduzetničkim veštinama Poslovni izazov.
14. Milisavljević Aleksandra
15. Milićević Marija
16. Milovanović Andrija
17. Petrović Petar
Doprinos u radu sekcije Preduzetništvo.
18. Punoševac Anđela
Pohvalnica za redovno pohađanje nastave bez izostanaka.
19. Radenković Valentina
20. Radenković Danijela
21. Radmanovac Nemanja
Doprinos u radu sekcije Preduzetništvo.
Doprinos u radu Učeničkog parlamenta.
Učešće na Regionalnom takmičenju srednjoškolaca centralne Srbije u preduzetničkim veštinama Poslovni izazov.
Pohvalnica za osvojeno II mesto za najbolju prezentaciju i najbolje prezentovanu biznis ideju.
22. Radović Anđela
23. Simić Anđela
Doprinos u radu sekcije Preduzetništvo.
24. Stanić Anđela
Pohvalnica za osvojeno II mesto za najbolju prezentaciju i najbolje prezentovanu biznis ideju.
25. Stanković Aleksandra
Doprinos u radu sekcije Preduzetništvo.
26. Stevanović Marina Sanja:

Odeljenje IV4 – odeljenjski starešina Dejan Bojović
1. Anđelić Milica
2. Biserčić Aleksandra
3. Dimitrijević Anđela
4. Živanović Aleksandra
5. Jotić Sandra
6. Karić Danka
Doprinos u radu Dramskog studija – Teatar 15. novembar.
7. Marković Tanja
8. Milinčić Nikoleta
9. Obradović Danica
10. Todorović Đorđe

Odeljenje III5 – odeljenjski starešina Vesna Kojić
1. Marković Žarko
Pohvalnica za učešće u realizaciji kulturnih manifestacija, svečanosti i proslava.
2. Popović Aleksandar
Pohvalnica za učešće u realizaciji kulturnih manifestacija, svečanosti i proslava.
3. Radisavljević Nemanja
Pohvalnica za učešće u realizaciji kulturnih manifestacija, svečanosti i proslava.
4. Trifunović Miloš
Pohvalnica za doprinos u saradnji i realizaciji profesionalne prakse.
5. Burgić Tamara
Pohvalnica za učešće u realizaciji kulturnih manifestacija, svečanosti i proslava.
6. Veličković Jovan
Pohvalnica za doprinos u saradnji i realizaciji profesionalne prakse.
7. Vučković Anđela
Pohvalnica za učešće u realizaciji kulturnih manifestacija, svečanosti i proslava.
8. Đorđević Nikola
Pohvalnica za doprinos u saradnji i realizaciji profesionalne prakse.
9. Janković Marija
Pohvalnica za učešće u realizaciji kulturnih manifestacija, svečanosti i proslava.
10. Mihajlović Aleksandar
Pohvalnica za doprinos u saradnji i realizaciji profesionalne prakse.
11. Stefanović Luka
Pohvalnica za doprinos u saradnji i realizaciji profesionalne prakse.
12. Trifunović Luka
13. Čikarić Nevena
Pohvalnica za doprinos u saradnji i realizaciji profesionalne prakse.

Ispratili smo još jednu generaciju maturanata Srednje škole u Brusu u avanturu koja se imenuje kao život i poželeli našim maturantima svaku sreću i svaki uspeh u daljem životu. Do viđenja i srećno omladino!

Baneri

Kopaonik ONLINE

 

Bezbedna Zena

 

KondorAS akcija

 

Dental Ju Krusevac

 

Bezbedni Novinari

 

DelikatesKOP 1

 

UZPescanikSOS

 

nuns

 

srbi za srbe baner

 

Dunav bane 400x80 lat

reklama vertikalna

reklama manja