Brus: Svetosavski turnir u malom fudbalu 2016 – tabela, rezultati

TurnirBrus 190116 1

U ponedeljak, 18. januara 2016. u 12:00 časova obavljen je žreb prijavljenih ekipa za “Svetosavski turnir 2016” koji se igra u Brusu i određen je sastav po grupama .
Formirane su 4 grupe sa po 5 ekipa koje će se takmičiti za pehar pobednika turnira. Prva utakmica se igra 18. januara 2016. u 18:00 časova.

Slobodan dan na turniru je 20. i 27. januar. Ulaznice za utakmice do polufinala su 50 dinara, a za polufinale i finale su 100 dinara.

Tabela, raspored i rezultati utakmica:

   GRUPA A P N I GR B
1 SGR Vilimonović 4      23:5 12
2 Kljunac 3    1 17:9 9
3 Zeolit Igroš 2   2 13:14 5
4 Bora Bora   1 3 9:15 1
5 Kriva Reka   1 3 3:22 1
             
  GRUPA B P N I GR B
1 DIS sport 4     17:8 12
2 Kopyfood 2   2 12:10 6
3 PS Brus 2   2 12:12 6
4 Salon nameš. Arsinac 2   2  7:8 6
5 Klinci – FK Kopaonik
    4 7:17 0
             
  GRUPA C P N I GR B
1 Pečenjara Gmijović 3  1   16:1 10
2 Mozer 2 2   11:1 8
3 Restoran Pasaž 2 1 1 13:5 7
4 DM Mesečari bend 1   3 11:10 3
5 JKP Rasina     4 4:38 0
             
  GRUPA D P N I GR B
1 MIMI Blace 3   1  19:9 9
2 Razbojna 3   1 15:9 9
3 Dak Dek 2 1 1 11:11 7
4 OFK Kopaonik 1   3 6:11 3
5 Auto Jović   1 3 11:22 1

 (tabela je nezvanična)


Ponedeljak 18.01.2016.

SGR Vilimonović Kriva Reka 9 – 0
DIS sport PS Brus 5 – 3
Peč. Gmijović JKP Rasina 12 – 0
MIMI Blace Dak Dek 4 – 1
Zeolit Igroš Kljunac

2 – 3

Utorak 19.01.2016

Pasaž Mozer 1 – 1
OFK Kopaonik Auto Jović
3 – 1
BORA BORA Kriva Reka 1 – 1
Klinci PS Brus 0 – 3

Četvrtak 21.01.2016. 

Peč. Gmijović DM Mesečari bend  2 – 0
Salon Arsinac Kopyfood  2 – 1
Auto Jović
Dak Dek  3 – 3
Bora Bora Kljunac  2 – 3

Petak, 22.01.2016.

SGR Vilimonović Bora Bora  5 – 1
Peč. Gmijović Pasaž  2 – 1
DM Mesečari JKP Rasina  11 – 2
OFK Kopaonik Dak Dek 2 – 3
PS Brus Salon Arsinac 3 – 1


Subota, 23.01.2016.

DIS sport Kopyfood  3 – 1
JKP Rasina Pasaž  2 – 8
Salon Arsinac Klinci  3 – 2
SGR Vilimonović Zeolit Igroš  4 – 0
Razbojna Dak Dek  2 – 4


Nedelja, 24.01.2016.

DIS sport Klinci (FK Kopaonik)
7 – 3
Pasaž DM Mesečari bend 3 – 0
MIMI Blace Razbojna 2 – 3
PS Brus Kopyfood 3 – 6


Ponedeljak, 25.01.2016.

Peč. Gmijović
Mozer 0 – 0
SGR Vilimonović
Kljunac 5 – 4
MIMI Blace Auto Jović
10 – 4
Zeolit Igroš
Bora Bora
6 – 5


Utorak, 26.01.2016.

Kljunac
Kriva Reka
7 – 0
DIS sport
Salon Arsinac
2 – 1
Mozer JKP Rasina
7 – 0
OFK Kopaonik
Razbojna
0 – 4


Sreda, 27.01.2016.
Sveti Sava – NEMA UTAKMICA  NA TURNIRU
 

Četvrtak, 28.01.2016.

FK Kopaonik (Klinci)
Kopyfood
2 – 4
DM Mesečari bend
Mozer
0 – 3
Razbojna Auto Jović
6 – 3
Zeolit Igroš
Kriva Reka
5 – 2
MIMI Blace OFK Kopaonik 3 – 1


ČETVRTFINALE – Petak, 29.01.2016.

DIS sport
Mozer
1 – 5
SGR Vilimonović
MIMI Blace
2 – 3
Peč. Gmijović
Kopyfood
6 – 3
Razbojna
Kljunac
5 – 2

Ulaz 100,00 dinara.

POLUFINALE – Subota, 30.01.2016.

Mozer
MIMI Blace
4 – 3
Peč. Gmijović
Razbojna
3 – 3 (8:9)

ulaz 100,00 dinara

FINALE – Nedelja, 31.01.2016.
program finalne večeri:

17:00 III mesto
MIMI Blace – Peč. Gmijović
18:00 Košarkaška utakmica
KK Kopaonik – KK Studenica Ušće
20:30 Izbor sportista Brusa
21:00 FINALE Razbojna – Mozer
22:00 Dodela nagrada  

ulaz 100,00 dinara

 

Baneri

Covid19 baner

 

KondorAS akcija

 

kopaonik

 

UZPescanikSOS

 

Dunav bane 400x80 lat

 

DelikatesKOP 1

 

UZPescanik NeplaceniVazniPoslovi

 

nuns

 

srbi za srbe baner

 

Dental Ju Krusevac

reklama vertikalna

reklama manja