Juniori KK Kopaonik zabeležili pobedu u Kragujevcu

KKKopaonikjuniori

Juniorski tim KK “Kopaonik” pobedio je u gostima ekipu “Kragujevc 96” rezultatom 62:46 (9:19, 7:17, 14:13, 16:13). Igrači Kopaonika su ozbiljno pristupili utakmici i već u prvoj četvrtini stvorili prednost od 10 poena razlike, da bi na završetku prvog poluvremena ostvarili prednost od 20 poena razlike (36:16). Do kraja utakmice juniori Kopaonika odlično su čuvali svoju prednost i došli do bitne pobede u gostima.
Najzapaženiji pojedinac na utakmici bio je bek Kopaonika Stepa Tanasković sa 29 poena.

KK “Kragujevac 96” – KK “Kopaonik” 46:62 (09:19, 07:17, 17:12, 13:14)
Sastav KK “Kopaonik” Brus: P. Kojić, D. Zbiljić, M. Nedeljković 5 poena, S. Dimitrijević 4 poena, M. Vidojević, A. Milinčić 6 poena, M. Ivanović 5 poena, S. Tanasković 29 poena, V. Antonijević 9 poena, Đ. Zdravić 4 poena.