Džudisti JK “Brus” uspešni na takmičenju u Požarevcu

JKBrus Poz50316 001
Prvenstvo Centralne Srbije u džudou za juniore i juniorke održano je 05. marta 2016. godine u Požarevcu, u organizaciji JK “Bambi” Požarevac.
Na kvalifikacijama za Prvenstvo Srbije učestvovalo je 75 takmičara iz 23 kluba a JK “Brus” je učestvovao sa 13 takmičara koji su ostvarili sledeći plasman:

Kod juniorki Deljanin Kristina osvojila je 1. mesto u kategoriji -48 kg, Đokić Anđela 2. mesto -44kg, Bukovac Milica 2. mesto +78kg, Džamić Branka 5. mesto -63kg, Trifunović Jasmina 5. mesto -57kg.
Kod juniora Vučković Veljko  osvojio je 2. mesto u kategoriji -60kg a Radmanović Ivan 3. mesto -55 kg.

Istog dana održan je i “BAMBI” TURNIR ZA PIONIRE/KE na kom je učestvovalo 105 takmičara iz 23 kluba kao i 12 takmičara i takmičarki JK “Brus”.
Kod mlađih pionirki Deljanin Mina osvojila je 2. mesto u kategoriji -38kg a Obradović Sara 2. mesto -42 kg, dok je kod mlađih pionira Milisavljević Lazar osvojio 2. mesto -30 kg a Milisavljević Luka 3. mesto -30kg.
Starije pionirke JK “Brus” osvojile su prva mesta u tri kategorije: Marković G. Kristina osvojila je 1. mesto -36kg, Zdravić Jelena 1. mesto -44kg i Božanović Emilija 1. mesto -48 kg.
Kod starijih pionira Milikić Milan osvojio je 2. mesto u kategoriji -50kg.

Naredno takmičenje u džudou je ŠKOLSKO PRVENSTVO CENTRALNE SRBIJE koje će biti održano 09. marta 2016. u  Kraljevu.