OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Brus: Završna priredba školske 2016/17. godine (video)

OSBrus zavrsna2017

Osnovna škola “Jovan Jovanović Zmaj” u Brusu na kraju svake školske godine već tradicionalno organizuje završnu priredbu posvećenu prvenstveno učenicima koji su ostvarili zapažene rezultate na školskim takmičenjima i njihovim profesorima ali i da bi se zahvalili generaciji učenika koji završavaju osmi razred i dočekali đake prvake.

OSBrus profesori2017

U ime kolektiva prisutnima se obratila direktorica škole, Milijana Todorović, koja se svima zahvalila na postignutim rezultatima tokom školske godine a naročito učenicima i njihovim nastavnicima.

OSBrus predskolci2017b OSBrus predskolci2017a

Na ovogodišnjoj priredbi učestvovali su i budući prvaci koji su svojim nastupom najavili dolazak u školske klupe.

OSBrus UG2017

Posle podele zahvalnica, medalja i nagrada proglašen je i Učenik generacije – Saška Dimitrijević – koja se obratila prisutnima

U nastavku teksta pogledajte spisak nagrađenih učenika i njihovih nastavnika kao i fotografije sa svečanosti:

OKRUŽNA TAKMIČENjA

Književna olimpijada

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Melani Viler

VII

Prvo

Marija Mitrović

Danijela Milenković

VII

Drugo

Sanja Stojanović

Saška Dimitrijević

VIII

Prvo

Anka Krpić

Mateja Mihajlović

VIII

Drugo

Marija Mitrović

Iva Dačković

VIII

Treće

Sanja Stojanović

 Srpski jezik

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Đorđe   Tomić

V

Prvo

Marija Mitrović

Ljubica   Mihailović

V

Drugo

A. Mitrović

Kristina Milenković

V

Drugo

A. Mitrović

Šović   Sava

V

Drugo

Marija Mitrović

Ana Stanković

VI

Drugo

A. Mitrović

Ana Radmanovac

VI

Treće

Anka Krpić

Marija Milenković

VI

Treće

Anka Krpić

Draško Moskovljević

VII

Drugo

Sanja Stojanović

Radenković   Anđela

VIII

Treće

Sanja Stojanović

Smotra recitatora

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Milica Jezdić

VII

Treće

Marija Mitrović

Geografija

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Sara Stojanović

VII

Drugo

Biljana Ivezić

Emilija   Božanović

VII

Treće

Biljana Ivezić

Mihajlo Marković

VIII

Drugo

Biljana Ivezić

Mateja Mihajlović

VIII

Drugo

Ivana Janković

Miloš Knežević

VIII

Treće

Biljana Ivezić

 Istorija

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Tomić   Đorđe

V

Prvo

Radoljub   Jotić

Ljubica   Mihailović

V

Drugo

Nadica Raičević

Aleksa   Čaloveić

VI

Treće

Radoljub   Jotić

Vladislav   Šćepanović

VIII

Treće

Radoljub   Jotić

 Fizika

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Melani Viler

VII

Prvo

Vero Milutinović

Ana Radmanovac

VI

Treće

Vero Milutinović

 Hemija

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Mihajlo Marković

VIII

Treće

Dušanka Petrović

 Biologija

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Zorana Pavlović

VI

Prvo

Tatjana Gajić

Ljubica   Mihailović

V

Drugo

Biljana Popović

Aleksa   Čaloveić

VI

Drugo

Tatjana Gajić

Maša Vasić

VII

Drugo

Sanja Stošović

Miloš Tatić

VI

Treće

Tatjana Gajić

Nikola Savić

VIII

Prvo

Sanja Stošović

Mihajlo Marković

VIII

Treće

Sanja Stošović

 Francuski jezik

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Saška Dimitrijević

VIII

Drugo

Bojana Đokić

 Engleski jezik

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Anđela Miljković

VIII

Drugo

Zlatica Mitrović

 Matematika

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Mina   Petrović

IV

Drugo

Danijela Knežević

Ljubica   Mihailović

V

Prvo

Dejan Stojanović

Đorđe   Tomić

V

Drugo

Vladimir Jeličić

Marija   Milenković

VI

Treće

Dejan Stošović

Melani   Viler

VII

Treće

Nenad Milanović

Misliša

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Melani   Viler

VII

Treće

Nenad Milanović

Sanja   Radmanovac

III

Treće

Oliv Čukuranović

 Šta znaš o saobraćaju

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Martina   Đorđević

V

Prvo

M.Milisavljević

M.Vesić

Anđelija   Kovačević

VIII

Treće

M.Milisavljević

M.Vesić

 Šta znaš o saobraćaju

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

ekipa

Treće

M.Milisavljević

M.Vesić

 Stoni tenis

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Mateja Mihajlović

VIII

Treće

Gospava Šulović

 Mali fudbal-dečaci

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

ekipa

Drugo

Đorđe Vasović

 Košarka-devojčice

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

ekipa

Treće

Vesna Ilić

 Odbojka-devojčice

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

ekipa

V

Treće

Đorđe Vasović

 Atletika – devojčice

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

ekipa

Treće

Vesna Ilić

Atletika – dečaci

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

ekipa

Treće

Vesna Ilić

Atletika

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Đokić Sanja   – skok u dalj

VII

Prvo

Vesna Ilić

Deljanin Aleksandar- 800m

VIII

Prvo

Vesna Ilić

Terzić Lazar –skok u vis

VI

Prvo

Vesna Ilić

 MEĐUOKRUŽNA TAKMIČENjA

Atletika

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Đokić Sanja   – skok u dalj

VII

Drugo

Vesna Ilić

Deljanin Aleksandar- 800m

VIII

Prvo

Vesna Ilić

 DRŽAVNA TAKMIČENjA

Fizika

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Melani Viler

VII

Prvo

Veroljub Milutinović

 Engleski jezik

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Anđela Miljković

VIII

učešće

Zlatica Mitrović

 Biologija

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Nikola Savić

VIII

osmo

Dalibor Jeremić

 Francuski jezik

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Saška Dimitrijević

VIII

učešće

Bojana Đokić

 Istorija

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Vladislav   Šćepanović

VIII

učešće

Radoljub   Jotić

 Književna olimpijada

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Melani Viler

VII

Četvrto

Marija Mitrović

Danijela Milenković

VII

Četvrto

Sanja Stojanović

Saška Dimitrijević

VIII

Peto

Anka Krpić

Mateja Mihajlović

VIII

Četvrto

Marija Mitrović

 Matematički turnir

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

ekipa

pohvala

Dejan Stošović

 Matematički turnir

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Tomić Đorđe

V

drugo

Vlada Jeličić

Jevtić Maša

VI

pohvala

Dejan Stošović

 Kengur bez granica

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Đorđe Tomić

V

treće

Vladimir Jeličić

 Atletika

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Terzić Lazar

VI

IV

Vesna Ilić

Deljanin Aleksandar- 800m

VIII

V

Vesna Ilić

 Šta znaš o saobraćaju

Ime i prezime

Razred

Mesto

Nastavnik

Martina   Đorđević

V

deseto

M.Milisavljević

M.Vesić

Fotografije sa završne priredbe OVDE

 

Baneri

Kopaonik ONLINE

 

Bezbedna Zena

 

KondorAS akcija

 

Dental Ju Krusevac

 

DelikatesKOP 1

 

UZPescanikSOS

 

nuns

 

srbi za srbe baner

 

Dunav bane 400x80 lat

reklama vertikalna

reklama manja