Svetosavski turnir Brus 2020 – parovi i rezultati

Brus turnir180120

Određen je raspored i satnica odigravanja utakmica na Svetosavskom turniru u malom fudbalu Brus 2020.

Utakmice turnira igraju se u sportskoj hali “Goran Raičević”. Takmičarski deo turnira po grupama počinje u subotu 18. januara u 18:00 časova a odigravanje finalne utakmice planirano je 02. februara 2020 godine. Slobodni dani na turniru su 20. i 27. januar kada neće biti odigravanja utakmica.
Obezbeđen je bogat fond nagrada za ekipe i igrače kao i gledaoce. Cena ulaznica za gledaoce su 50 dinara za takmičenje po grupama, dok je za četvrtfinale, polufinale i finale cena 100 dinara.

Grupa A: Osredci 2020, Fenix, MZ Igroš, AS Grup, JKP Rasina
Grupa B: SGR Mina, Kriva Reka 2020, Fantastico, Graševci 2020, Sv. Ilija
Grupa C: Razbojna 2020, Stari bunar, Mimi Destilerija, Blilijar klub B, Young Boys
Grupa D: Sweet Home, Pečenjara Gmijović, Olimp, Lanitex, D5

I kolo – 18.01.2020.
18:00
Osredci 2020 – Fenix 9:2
19:00 SGR Mina – Sv. Ilija 2:6
19:40 Razbojna – Young Boys 6:3
20:20 Pečenjara Gmijović – Lanitex 0:3
21:00 Sv. Ilija – Graševci 4:1

II kolo – 19.01.2020.
18:00 MZ Igroš – AS Grup Igroš 7:2
18:40 Sv. Ilija – Fantastiko 7:6
19:20 Young Boys – Mimi Destilerija 1:5
20:00 Kriva Reka – Fantastiko 1:10
20:40 Sweet Home – Olimp 2:0

Slobodan dan – 20.01.2020.

III kolo – 21,01,2020.
18:00 Osredci – MZ Igroš 3:2
18:40 Bilijar Klub Brus – Young Boys 1:1
19:20 Olimp – Lanitex 1:5
20:20 Graševci – Kriva Reka 4:0
21:00 JKP Rasina – Osredci 0:1

IV kolo – 22.01.2020
18:00 D5 – Sweet Home 1:5
18:40 AS Grup Igroš – Osreci 1:5
19:20 MZ Igroš – Fenix 9:1
20:20 Mimi Destilerija – Bilijar Klub Brus 3:0
21:00 JKP Rasina – AS Grup Igroš 4:3

V kolo – 23.01.2020.
18:00
Olimp – D5 0:3
18:40 Fantastiko – Graševci 1:2
19:20 JKP Rasina – MZ Igroš 4:6
20:20 D5 – Lanitex 0:3
21:00 Olimp – Pečenjara Gmijović 0:3
Olimp – diskvalifikacija zbog nedolaska na utakmice

VI kolo – 24.01.2020.
18:00 Fantastiko – SGR Mina 6:2
18:40 Trapić – Bilijar Klub Brus 3:1
19:20 Sweet Home – Peč. Gmijović _:_
20:00 JKP Rasina – Fenix 0:3
21:00 Kriva Reka – Sv.Ilija 6:7
21:40 Peč. Gmijović – D5 _:_
Peč. Gmijović – diskvalifikacija zbog nedolaska na utakmice

VII kolo – 25.01.2020.
18:00 Trapić – Mimi destilerija 6:1
18:40 Sweet Home – Lanitex 5:5
19:20 SGR Mina – Graševci 1:9
20:20 AS Grup – Fenix 4:2
21:00 SGR Mina – Kriva Reka 1:8

Četvrtfinale I, 26.01.2020
19:00 Osredci – Sweet Home 1:0
20:00 KUD Brus
20:20 Sv. Ilija – Mimi destilerija 1:5

Slobodan dan – 27.01.2020.

Slobodan dan – 28.01.2020.

Četvrtfinale II – 29.01.2020.
19:00 Trapić – Graševci 3:1
20:00 Revijalna utakmica – podmladak Brusa
20:20 Lanitex – MZ Igroš 3:1

Polufinale – četvrtak 30. januar
19:00 Lanitex – Trapić 3:4
20:30 Osredci – Mimi destilerija 3:0

Finale – petak, 31. januar
18:00
Omladinska škola fudbala
18:30 utakmica za III mesto Lanitex – Mimi destilerija 2:1
19:30 KK  Brus – KK Tvrđava košarka
20:30 Nadvlačenje konopca
21:00 Dodela nagrada Sportista opštine Brus 2019
21:30  finale turnira  Osredci – Trapić 7:3

Baneri

Kopaonik ONLINE

 

Nisi Sama - Pozovi SOS 066 006 606

 

DelikatesKOP 1

 

Dental Ju Krusevac

 

Bezbedni Novinari

 

nuns

 

srbi za srbe baner

 

Dunav bane 400x80 lat

 

KondorAS akcija

reklama vertikalna

reklama manja